Profilový systém KLIMASAN - stropní topení a chlazení

Profilový systém KLIMASAN - stropní topení a chlazení

Profilový systém KLIMASAN

Klimatop Chytrá alternativa k současným systémům topení

Produkty Profilový systém KLIMASAN je založen na principu sálavého tepla. Teplo prochází vzduchem a ohřívá všechny plochy a povrchy v místnosti - podlahu, stěny, nábytek... Systém se skládá ze speciálního profilu KLMASAN, kvalitní třívrstvé otopné trubky a křížové a podélné spojky k ukotvení systému. Systém je flexibilní, přizpůsobí se všem nepravidelnostem, ohřeje všechna zákoutí. Díky optimální koncepci profilů je tento systém perfektní pro plošné vytápění střešních vestaveb nebo pro rekonstrukce závěsných stropů.

  Profily KLIMASAN se vyrábějí s největší pečlivostí.

  Klimatop produkty Profil KLIMASAN se vyrábí ze silného pozinkovaného ocelového plechu o tloušťce 0,6mm. Jeho forma je zvolena tak, aby bylo možné zasadit do profilu otopnou trubku. Šířka profilu zajišťuje optimální rozvod tepla, popřípadě chlazení.

  Nově vyvinutý profil Klimasan představuje vyhřívanou spodní konstrukci, která se instaluje ve třech jednoduchých krocích:
  • Montáž profilů
  • Zasazení otopných trubek do profilů a hydraulické zapojení do systému topení / chlazení
  • Zaklopení sádrokartonových desek, zatmelení a konečný nátěr (barva, omítka atd.)
  Po krátkém zaškolení může podle postupů doporučených odborníky namontovat jednoduchou konstrukci systému Klimasan každý sádrokartonář nebo topenář.

   Využití systému KLIMASAN

   Až dosud byly nejnižší rozběhové teploty a nižší náklady na energie privilegiem novostaveb. Profilový systém KLIMASAN vytváří útulné klima stropního vytápění také v rekonstruovaných nebo modernizovaných objektech. Plošné stropní vytápění je koncipované tak, že k instalaci postačí pouze jeden základní profil, což je výhoda u rekonstrukcí s nepravidelným půdorysem a komplikovaným dělením místnosti. Tak můžeme s pomocí stropního vytápění rychle, jednoduše a úsporně vybavit každou budovu. Za cenu velmi malého snížení stropu (4cm) získáte široké spektrum využití a to bez poškození stěn a podlah nebo nepasujících dveří a schodišť.

    +420 777 580 235